WP

Jednym znakiem zepsujesz iPhone'a. Wystarczy wysłać wiadomość

Kilka dni temu w internecie pojawiła się informacja o "czarnej kropce" zawieszającej smartfony z systemem android. Teraz to niebezpieczne emoji zaatakowało również urządzenia korzystające z iOS. Błąd wygląda bardzo podobnie i może zawiesić aplikację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystarczy jeden znak, żeby popsuć telefon
Wystarczy jeden znak, żeby popsuć telefon (Materiały prasowe)
WP

Wystarczy wysłać wiadomość o specjalnej treści do osoby posiadającej iPhone'a. Jeśli wiadomość zawierająca "czarną kropkę" zostanie otwarta, nastąpi zawieszenie aplikacji. Nie pomaga wyłączanie i włączanie jej. Według informacji podawanych przez youtubera, tylko ponowna instalacja oprogramowania może pomóc. Lub przywrócenie ustawień fabrycznych. Lepiej nie stać się ofiarą takiego żartu.

YouTube
Podziel się
WP

Youtuber twierdzi, że błąd napotkał ostatnich dwóch smartfonach Apple'a - iPhone X oraz iPhone 8. Nie wiadomo jak działa w przypadku poprzednich wersji urządzeń. Zasada błędu jest taka sama jak w przypadku Androida, z tym że w iPhone nie trzeba naciskać kropki. Czarna kropka zawiera mnóstwo niewidocznych znaków, które zaczynają się ładować jednocześnie podczas otwarcia wiadomości. To doprowadza do przeciążenia procesora, a w efekcie "crashu" aplikacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP