Jeden z najbardziej irytujących błędów Skype'a został usunięty

Strona głównaJeden z najbardziej irytujących błędów Skype'a został usunięty
25.04.2016 07:12
Jeden z najbardziej irytujących błędów Skype'a został usunięty
Źródło zdjęć: © commons.wikimedia/ ZyMOS

Skype to komunikator, który nadal ma wiele problemów. Wiadomości tekstowe wyświetlające się w innej kolejności niż powinny czy wysyłanie powiadomień z opóźnieniem to tylko część z nich. Na szczęście jeden z nich został właśnie zażegnany.

Microsoft w końcu usunął jeden z większych problemów Skype'a, jakim były trudności w synchronizowaniu instancji aplikacji podczas nawiązywania połączenia. Innymi słowy, Skype nie zawsze rozpoznawał odebranie połączenia na jednym z naszych urządzeń i nadal irytująco dzwonił na pozostałych. Przykładowo, odebranie rozmowy na komputerze wcale nie oznaczało, że aplikacja Skype np. na telefonie przestawała informować o przychodzącym połączeniu. Poprawiono też algorytm wysyłania wiadomości, choć tutaj firma informuje, że pracuje nad kolejnymi poprawkami.

Skype, choć przejęty przez Microsoft już lata temu, nadal zachowuje dużą autonomię i jest niejako firmą w firmie. Czujemy jednak, że te czasy chylą się powoli ku końcowi. Skype jest usługą, która jakościowo nadal odstaje od reszty oferty Microsoftu i wątpimy, by zarząd dłużej tolerował taki stan rzeczy.

ag

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zapomnijcie o iPhone 7s?

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)