Trwa ładowanie...

JBL Clip+ przenośny głośnik na wakacje

Lato zbliża się wielkimi krokami. Jeśli poszukujecie lekkiego i wytrzymałego przenośnego głośnika, który dodatkowo posiada wodoodporną obudowę to JBL Clip+ może okazać się idealnym rozwiązaniem.

Share
JBL Clip+ przenośny głośnik na wakacje
Źródło: amazon
doy58ov

JBL Clip+ to 1,5 - calowy, bezprzewodowy głośnik z technologią Bluetooth 3.0. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny karabińczyk, który pozwala na umocowanie go do ubrania lub plecaka. Głośnik jest na tyle kompaktowy, że zmieści się spokojnie nawet do kieszeni.

JBL Clip+ posiada 4. milimetrowy przetwornik, który jest w stanie odtwarzać pliki dźwiękowe mieszczące zakres częstotliwości od 160 Hz do 20 kHz. Całkowita moc wyjściowa wynosi 3,2 W. Za to wbudowana bateria litowo - polimerowa o pojemności 600 mAh, gwarantuje do pięciu godzin stałego odtwarzania plików muzycznych w zależności od poziomu głośności oraz zawartości audio.

Poprzez JBL Clip+ można również prowadzić rozmowy telefoniczne, ponieważ model został wyposażony w funkcję zestawu głośnomówiącego. Dodatkowo można łatwo go podłączyć do każdego przenośnego urządzenia, korzystając ze zintegrowanego kabla z wtyczką Jack o długości 3,5 mm.

doy58ov

Obudowa urządzenia jest wytrzymała i wodoodporna. Głośnik kosztuje 16. zł i jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych: czarnej, różowej, szarej, niebieskiej, turkusowej oraz żółtej.

doy58ov

Podziel się opinią

Share
doy58ov
doy58ov
Więcej tematów