ycipk-u6hbtj

Japończycy stworzyli translator szczekania psa na ludzki język

Pies to podobno najlepszy przyjaciel człowieka. Potrafi być wierny i oddany swojemu panu. Niestety zrozumienie sygnałów, które chce nam przekazać jest dość utrudnione. Rozwiązaniem tego problemu...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Japończycy stworzyli translator szczekania psa na ludzki język
(takaratomy.co.jp)
ycipk-u6hbtj

Pies to podobno najlepszy przyjaciel człowieka. Potrafi być wierny i oddany swojemu panu. Niestety zrozumienie sygnałów, które chce nam przekazać jest dość utrudnione. Rozwiązaniem tego problemu ma być nowy gadżet, który już niedługo pojawi się na japońskim rynku.

Japończycy chcą dowieść, że nie trzeba czekać do wigilii, aby nasz pies przemówił ludzkim głosem. Aby porozumieć się z naszym czworonogiem wystarczy urządzenie Bowlingual Voice. Jest to translator, który przetłumaczy szczekanie na ludzką mowę. Pozwoli określić czy nasz pies jest smutny, radosny, zaniepokojony, potrzebujący, szczęśliwy czy przygnębiony. Bowlingual Voice składa się z dwóch modułów –. nadajnika, który należy zawiesić na obroży psa oraz odbiornika. Komunikacja między nimi odbywa się w technologii 2.4 GHz. Odbiornik wyposażony jest w głośnik oraz monochromatyczny wyświetlacz, na którym są prezentowane są rozmaite informacje.

Producentem translatora jest japońskie przedsiębiorstwo produkujące zabawki - Takara Tomy. Gadżet ma trafić na rynek 27 sierpnia tego roku. Jego sugerowana cena detaliczna wyniesie 215 dolarów.

ycipk-u6hbtj
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u6hbtj

ycipk-u6hbtj
ycipk-u6hbtj