Trwa ładowanie...
d34get5

Jakiej naprawdę oferty komórkowej potrzebujesz? Proponujemy najlepsze rozwiązania

Operatorzy tradycyjni, wirtualni, nowe marki... Wszystkie te firmy proponują nam niezliczone oferty na komórki. Być może warto rzucić na nie okiem w inny sposób?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakiej naprawdę oferty komórkowej potrzebujesz? Proponujemy najlepsze rozwiązania
(Shutterstock.com)
d34get5

Zamiast porównywać wszystkie cyferki i złotówki, spójrzmy na oferty operatorów komórkowych od strony użytkownika. Nie "która oferta jest najlepsza na papierze", ale "która jest najlepsza dla konkretnego odbiorcy". Oto kilka przykładów, które możecie dobrać do swoich potrzeb.

Najlepsza oferta na Internet

   Orange
(Orange)

Orange, T-Mobile, Plus i Play konkurują łeb w łeb o złotówki wydawane na Internet mobilny. Najczęściej w okolicach 40-50 zł miesięcznie możemy mieć mobilny Internet LTE z limitem 50 GB ściąganych danych miesięcznie. Najtaniej w tym przedziale wypadają Orange i T-Mobile, oferując taki pakiet za 39,99 zł.

d34get5

Jeśli spojrzeć jednak na całą ofertę internetową - tzn. tę domową - to bezkonkurencyjne pozostaje Orange, dzięki rozwijanej dynamicznie technologii światłowodowej. Internet mobilny jest już szybki i wygodny, ale jeśli chcemy poczuć naprawdę silny powiew elektronów we włosach, to jedynie za pomocą światłowodu zrobimy to z prędkością 300 Megabitów na sekundę.

Najlepsza oferta dla domu

   Polkomtel
(Polkomtel)

Plus zachęca bardzo skutecznie do wzięcia kilku usług dla domu jednocześnie. W promocji "Smart Dom", wybierając kilka ofert operatora (od razu lub dokupując je później), cena jednej z nich może zostać obcięta nawet o połowę. Dzięki temu, podłączając na przykład telewizję za 60 zł i komórkę za 40 zł, za tę drugą zapłacimy miesięcznie 20 zł.

d34get5

Oszczędności w skali roku rosną zauważalnie wraz z dodawaniem do pakietu kolejnych usług Plusa. Zawsze trzeba tylko poważnie rozważyć, czego naprawdę się potrzebuje.

Najlepsza oferta dla dużej rodziny

   Virgin Mobile
(Virgin Mobile)

Virgin mobile ma ciekawą propozycję dla większych rodzin, w której do podstawowego numeru można dobrać kilka dodatkowych w atrakcyjniej cenie. Nie jest to jedyny operator z takimi ofertami na rynku, ale w jego przypadku ceny są naprawdę bezkonkurencyjne.

d34get5

W Virgin podstawowy numer kosztuje 29 zł, a każdy kolejny 9,50 zł. Można wziąć ich 5, co oznacza, że za abonament dla całej, pięcioosobowej rodziny zapłacilibyśmy jedynie 67 zł miesięcznie. Wszystkie numery mają nielimitowane rozmowy i wiadomości, podstawowa karta SIM - 8 GB Internetu, a cztery kolejne po 3 GB. Niestety nie za dużo.

Najlepsza oferta bez długiej umowy

   Heyah
(Heyah)

Jeśli nie chcemy bawić się z telefonem na kartę, ale nie uśmiecha nam się również podpisywanie umowy na dwa lata, to warto rzucić okiem na oferty operatorów wirtualnych oraz innych marek dużych firm.

d34get5

Dla przykładu w ofercie abonamentowej Heyah oraz ofercie "Na rachunek" nju mobile możemy korzystać z wygody stałych, miesięcznych opłat określonej wysokości, nielimitowanych rozmów i wiadomości oraz pakietów internetowych, jednocześnie zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia. To ciekawe połączenie zalet telefonu na kartę i abonament.

Najlepsza oferta dla fanów multimediów

   Play
(Play)

Multimedia są tylko dodatkami do głównej oferty komórkowej, ale jeśli promocje uwzględniające je są dobre, to mogą być istotnym elementem wyboru. Tutaj znakomicie radzi sobie Play, który do wszystkich swoich pakietów abonamentowych dodaje rok Showmaksa za darmo i aż dwa lata Tidala. Niezła gratka dla fanów muzyki, którzy akurat szukają nowej oferty komórkowej.

Praktycznie każdy z operatorów proponuje już znakomite i niedrogie pakiety na rozmowy, wiadomości i internet. Warto więc szukać takich, w których bardzo konkretne elementy usług spełniają idealnie nasze najważniejsze potrzeby.

d34get5

Podziel się opinią

Share
d34get5
d34get5
Więcej tematów