Jak wypłacić pieniądze z bankomatu bez karty?

Na naszym rynku pojawiła się nowa opcja wypłacania pieniędzy z bankomatów. Możliwe jest wypłacanie pieniędzy z usługi SkyCash (system płatności przez telefon komórkowy) bez użycia karty w bankomatach sieci Euronet na terenie Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak wypłacić pieniądze z bankomatu bez karty?

Z rozwiązania mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do Internetu. Środki zgromadzone lub przesłane przez SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski. Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

(fot. SkyCash)
Podziel się

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.