Qaqwqwrqw

Jak usunąć datę urodzin na Facebooku? To możliwe

Ostatnie afery związane z Facebookiem sprawiły, że użytkownicy inaczej podchodzą do tematu prywatności. Chcą ukrywać informacje na swój temat. Podpowiadamy, jak usunąć datę urodzin z Facebooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Data urodzenia na Facebooku nie musi być widoczna na stałe
Data urodzenia na Facebooku nie musi być widoczna na stałe (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Niektórzy celowo ustawili błędną datę - sprawdzając w ten sposób, kto naprawdę pamięta o prawdziwych urodzinach - inni wstawili faktyczny termin urodzeń na Facebooku. Jednak po licznych nadużyciach giganta związanych z prywatnością nie chcą dzielić się takimi informacjami. Co należy zrobić, aby data urodzin nie była widoczna na Facebooku?

Jak usunąć datę urodzin z Facebooka?

Całkowite usunięcie daty urodzin nie jest możliwe. Da się jednak zmienić termin, a przede wszystkim uczynić go niewidocznym dla innych. Jak? To proste.

Qaqwqwrqw

Musimy kliknąć w swoje imię na górnym pasku Facebooka (czyli wejść w zakładkę "profil"), a następnie wybrać opcję "informacje". Tam znajdziemy dział "Dane kontaktowe i podstawowe informacje". To właśnie tam znajduje się sekcja dotycząca wieku. Wystarczy kliknąć "edytuj" i w okienku wyboru postawić na "tylko ja". Dzięki temu data urodzin będzie niewidoczna dla pozostałych użytkowników portalu. Ewentualnie możemy wstawić inny termin.

Jeżeli chcemy, aby nasz wiek był widoczny, ale nie dla każdego, skorzystajmy z opcji "znajomi". Możemy też wybrać ustawienia niestandardowe, by pokazywać te informacje jedynie wybranym osobom korzystającym z Facebooka.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw