Jak trzykrotnie przyspieszyć działanie Firefoksa, Chrome, Skype i Thunderbirda? Oto sposób

Jak trzykrotnie przyspieszyć działanie Firefoksa, Chrome, Skype i Thunderbirda? Oto sposób

Jak trzykrotnie przyspieszyć działanie Firefoksa, Chrome, Skype i Thunderbirda? Oto sposób
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
19.09.2012 16:25, aktualizacja: 20.09.2012 00:09

Firefox, Chrome i Skype działają za wolno? Tracisz swój czas, a używanie przeglądarki internetowej i komunikatora to prawdziwy koszmar? Mamy na to sposób. Rozwiązaniem problemów może być proste narzędzie SpeedyFox, które podobno potrafi przyspieszyć ich uruchamianie nawet trzykrotnie!

SpeedyFox to darmowe narzędzie umożliwiające przyspieszenie pracy przeglądarki internetowej Firefox i Chrome, komunikatora Skype oraz klienta poczty email Thunderbird. Za pomocą jednego kliknięcia pozwala optymalizować uruchamianie i działanie tych programów. Przeprowadza defragmentację profilów, w których zapisane są dane użytkowników, loginy, hasła itd.

Jak zapewniają twórcy tego narzędzia, wspomniane programy będą uruchamiały się nawet trzy razy szybciej. Optymalizacje mają wpłynąć także na szybkość samego działania programów oraz funkcji przeszukiwania historii.

Narzędzie SpeedyFox dostępne jest zarówno na komputery z systemem Windows, jak i Mac OS. Można go pobrać z naszego katalogu programów, klikając na odpowiedni przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)