Trwa ładowanie...
d1je3io
CHIP

iWatch: Problemy przed premierą

Jeszcze przed świętami zasypywaliśmy was informacjami o smartwatchu firmy Apple, który według nieoficjalnych plotek miał zostać zaprezentowany na początku 2014 roku. Okazuje się jednak, że Apple ma jeszcze kilka problemów ze swoim sprzętem, które wypadałoby rozwiązać jak najszybciej.
Share
iWatch: Problemy przed premierą
Źródło: chip.pl
d1je3io

Dwa największe problemy iWatcha to bateria i wyświetlacz. Podobno bateria w prototypie okazała się mieć tak krótką żywotność, że Apple postanowiło zagonić swoich projektantów z powrotem do desek kreślarskich. Z kolei jeśli chodzi o wyświetlacz, nie odpowiada on standardom giganta z Cupertino - przypomnijmy, że w ubiegłym roku pojawiły się pogłoski o tym, jakoby Apple zerwało umowę z jedną z firm mających dostarczać podzespoły do iWatcha.

Tajemnicą Poliszynela jest to, że Apple planuje, tak jak zrobiło to w przypadku tabletów, podbić rynek "inteligentnych zegarków" swoim iWatchem. Żeby osiągnąć swój cel, zegarek od Apple'a musi być dla konkurencji tym samym, czym pierwszy iPad okazał się być dla innych tabletów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Windows 9 - premiera już w przyszłym roku?"

d1je3io

Podziel się opinią

Share
d1je3io
d1je3io
Więcej tematów