iPlus (operator Plus) podnosi ceny na laptopa - czyżby był za tani?

iPlus (operator Plus) podnosi ceny na laptopa - czyżby był za tani?

09.12.2008 12:00, aktual.: 09.12.2008 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Operator sieci komórkowej Plus wprowadza od 9 grudnia bieżącego roku zmiany w promocyjnej ofercie umożliwiającej zakup netbooka Samsung NC10 wraz z usługą iPlus. Ich efektem jest znaczący wzrost ceny tego urządzenia.

Pod koniec listopada operator sieci komórkowej Plus przedstawił nowe propozycje związane z usługą iPlus. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na jeden z czterech planów taryfowych i podpisali dwuletnią umowę mogli kupić w promocyjnej cenie netbooka Samsung NC10. Informowaliśmy o tym w artykule Netbook Samsunga za złotówkę w iPlusie. Można w nim znaleźć zarówno parametry techniczne netbooka, jak i obowiązujące dotychczas ceny planów taryfowych. Od 9 grudnia bieżącego roku urządzenie to jest oferowane w zdecydowanie wyższej cenie.

Obraz
© (fot. IDG)

Zmiany dotyczą dwóch planów taryfowych. Wariant z abonamentem na poziomie 75 zł miesięcznie umożliwiał dotychczas zakup netbooka za 799 zł. W nowym cenniku kwota ta została zwiększona do 1299 zł ( podwyżka o 500 zł ). W przypadku abonamentu w wysokości 110 zł Samsung NC10 był oferowany za 49 zł. Obecnie wybierając ten plan taryfowy klienci zapłacą za netbooka 699 zł ( 650 zł więcej niż dotychczas ).

Szczegółowe informacje na temat warunków promocji i aktualnych cen można znaleźć na stronie usługi iPlus - http://www.iplus.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)