Trwa ładowanie...
d49g1zk

iPhone X-plodował podczas aktualizacji. Apple nie komentuje

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił na swoim profilu wpis w którym rzekomo pokazuje iPhone'a X, który zapalił się podczas aktualizacji. Nie wiadomo, czy rzeczywiście mogło to doprowadzić do wybuchu. Apple zajęło się sprawą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już kolejna niebezpieczna sytuacja ze sprzętem Apple
To już kolejna niebezpieczna sytuacja ze sprzętem Apple (Twitter)
d49g1zk

Na poniższych zdjęciach zobaczycie iPhone X, który miał zapalić się podczas aktualizacji do wersji iOS 12.1. Jak twierdzi jego właściciel, Rahel Mohamad, telefon zapalił się tuż po zakończeniu procesu, w momencie uruchamiania ponownego. Najpierw pojawiły się kłęby dymu, a potem płomienie.

Rahel poinformował o sprawie Apple. Firma szybko odpowiedziała na jego wezwanie i zapowiedziała jak najszybsze znalezienie źródła tej fatalnej awarii. Właściciel został poproszony o przesłanie telefonu do serwisu technicznego firmy.

d49g1zk

Amerykański serwis Gadgets360 poprosił Apple o komentarz, ale firma nie odpowiedziała. Prawdopodobnie, jak w większości takich przypadków, o opinii giganta możemy zapomnieć. Apple często w milczeniu nie nagłaśnia takich spraw.

Najnowsze iPhone'y kosztują nawet ponad 7000 zł. Szef Apple'a tłumaczy, dlaczego

To nie pierwszy podobny przypadek w historii firmy. Właściwie podobnych sytuacji było już wiele. Na początku tego roku do sieci trafiło nagranie, na któym widać jak bateria iPhone'a wybuchła kobiecie prosto w twarz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Cybersejf – uwaga na fałszywe aplikacje

d49g1zk

Podziel się opinią

Share

d49g1zk

d49g1zk
Więcej tematów