Trwa ładowanie...
CHIP

iPhone 6s: dostawy opóźnione z powodu... wizyty papieża

W przyszłym tygodniu papież Franciszek odwiedzi Stany Zjednoczone i pojawi się między innymi w Nowym Jorku i Filadelfii. Abstrahując w tym momencie od religijnego wymiaru całego wydarzenia, dla nas jest to ciekawy, zaskakujący przypadek stykania się dwóch tak różnych - wydawało by się - sfer życia: religijnej i technologicznej.
Share
iPhone 6s: dostawy opóźnione z powodu... wizyty papieża
Źródło: Semilla Luz / flickr.com / CC
d1q5gzb

Czynnikiem łączącym obie te sfery stała się firma... UPS, która na czas wizyty Ojca Świętego ogłosiła wstrzymanie dostarczania przesyłek w obu wymienionych wyżej miastach (chodzi tylko o część adresów). Podany powód, to wprowadzone w tym czasie procedury bezpieczeństwa. Apple wykorzystuje firmę UPS do dostarczania zamówionych już wcześniej najnowszych, gorących jeszcze iPhone'ów 6. i 6s Plus. Mieszkańcy tych dwóch miast mogą spodziewać się dotarcia swoich telefonów z kilkudniowym opóźnieniem.

Oj, dostanie się Kościołowi Katolickiemu za wtrącanie się. Tym razem za wtrącanie się nie w politykę, nie w sferę moralną czy duchową, ale w najintymniejszą sferę gadżetową każdego miłośnika firmy Apple.

d1q5gzb

Podziel się opinią

Share
d1q5gzb
d1q5gzb
Więcej tematów