iPhone 5 jest niemal niezniszczalny?

iPhone 5 jest niemal niezniszczalny?
Źródło zdjęć: © chip.pl

01.10.2012 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy iPhone wzbudza mnóstwo kontrowersji. Z pierwszych informacji można było wywnioskować, że nie nadaje się zupełnie do niczego. Wszystko za sprawą aluminiowej obudowy, która jest bardzo delikatna.

Tym razem za sprawdzenie możliwości nowego iPhone'a zabrał się serwis Android Autority. Nowy iPhone został zalany kubkiem kawy, intensywnie rysowany i w końcu –. wrzucony do akwarium. Mało tego, ta sama sztuka urządzenia nieco wcześniej była upuszczana na ziemie – i przeżyła.

Pierwszy test –. przypadkowe zalanie kawą. Tym razem nie oszczędzano na kawie i nowy iPhone przyjął na siebie cały kubek płynu. Szybka próba wytarcia urządzenia i niespodzianka, nowy smartfon Apple działa jak należy.

Kolejny test dotyczył rysowania obudowy. iPhone został umieszczony w torbie pełnej kluczy i metalowych przedmiotów, a następnie lekko zmaltretowany. Urządzenie przeżyło, ekran nie miał rys. Nieco gorzej było z aluminiową obudową, która została nieco porysowana. Mimo wszystko telefon działał jak należy.

Ostatnim testem było wrzucenie iPhone'a do akwarium na dłuższy moment. Telefon po wyjęciu i wytarciu działał, jednak po jakimś czasie pojawiły się problemy z ekranem. Ostatecznie –. nie przeszedł testu. Dlatego pamiętajcie, na iPhone 5 możecie wylewać kawę, rzucać nim o ziemię, ale nie należy z nim nurkować.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Sprawdź, których usług pozbywa się Google"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)