Trwa ładowanie...
ycipk-34x5n9

Internetowy oszust ukrywał się przez 6 lat. Teraz wpadł

Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego m.in. szesnastoma listami gończymi za oszustwa w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internetowy oszust ukrywał się przez 6 lat. Teraz wpadł
(Thinkstockphotos)
ycipk-34x5n9

_ "Za mężczyzną wystawiono w sumie 16 listów gończych, dwa Europejskie Nakazy Aresztowania oraz zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu. Poszukiwany był przez sądy z terenu całego kraju za oszustwa, których dokonywał poprzez internet" _ - powiedziała w czwartek PAP Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Piotr. O. wystawiał na aukcjach internetowych m.in. telefony komórkowe. Podawał konto, na które przesyłano mu pieniądze, nie przesyłał jednak swoim klientom towaru.

Za mężczyzną wystawiono w sumie 16 listów gończych, dwa Europejskie Nakazy Aresztowania oraz zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu

ycipk-34x5n9

Jak zaznaczyła Adamus, 35-latek, ukrywając się, wielokrotnie zmieniał miejsca zamieszkania. Zatrudniał się w różnych firmach i wyjeżdżał poza granice kraju.

_ "Na jego ślad wpadli policjanci z ursynowskiego komisariatu. Ustalili, że może być zatrudniony w firmie na terenie Konstancina" _ - poinformowała Adamus.

Funkcjonariusze przygotowali zasadzkę. Podając się za klientów firmy umówili się na spotkanie z mężczyzną i zatrzymali go.

Ubezpieczenia majątkowe, na życie i inne! Kliknij i sprawdź!

ycipk-34x5n9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-34x5n9

ycipk-34x5n9
ycipk-34x5n9