Internet Explorer 8 - aktualizacja obowiązkowa

„Stare wersje Internet Explorera zostaną w kwietniu automatycznie zaktualizowane do IE8” – podał na swoich łamach Dziennik Internautów. Najważniejszy jest jednak fakt, że tym razem Microsoft udostępnił możliwość pozbycia się z systemu najnowszej wersji przeglądarki i powrót do wcześniejszej wersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internet Explorer 8 - aktualizacja obowiązkowa
(Microsoft)

"Stare wersje Internet Explorera zostaną w kwietniu automatycznie zaktualizowane do IE8" - podał na swoich łamach Dziennik Internautów. Najważniejszy jest jednak fakt, że tym razem Microsoft udostępnił możliwość pozbycia się z systemu najnowszej wersji przeglądarki i powrót do wcześniejszej wersji.

Proces automatycznego instalowania Internet Explorera 8 w naszych komputerach rozpocznie się już pod koniec kwietnia. Udostępnianie będzie się odbywało stopniowo, a aktualizacja nie będzie oznaczona jako krytyczna. Aktualizacja dotyczy wszystkich użytkowników systemów Windows XP, Windows Vista, Windows Server 200. oraz Windows Server 2008, którzy korzystają z aktualizacji automatycznych.

Jak pozbyć się z systemu Internet Explorer 8. Rzeczniki Microsoftu podał następującą receptę: „Aby odinstalować przeglądarkę Internet Explorer 8 w systemie Windows Vista, należy wejść w Panel Sterowania, następnie otworzyć zakładkę "Odinstaluj programy" i w menu po lewej stronie odnaleźć kolejną zakładkę "Zobacz zainstalowane aktualizacje". Tam należy odszukać aktualizacje przeglądarki Internet Explorer do wersji 8, a następnie kliknąć "Odinstaluj". W przypadku Windowsa XP schemat postępowania jest taki sam, jednak zamiast zakładki "Zobacz zainstalowane aktualizacje" należy wybrać "Dodaj/Usuń składniki systemu Windows".” - tłumaczy w Dzienniku Internautów rzecznik Microsoftu.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.