Internauci wskazali telefon z najlepszy aparatem fotograficznym

Internauci wskazali telefon z najlepszy aparatem fotograficznym10.10.2013 09:30
Internauci wskazali telefon z najlepszy aparatem fotograficznym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Wybrać najlepszy aparat w telefonie komórkowym – to nie jest proste zadanie. Wszystkim tym zarządza jakiś system operacyjny, mniej lub bardziej lubiany.

Do tego sam telefon został wyprodukowany przez określoną firmę, którą możemy darzyć różnym poziomem sympatii. Gdy to wszystko mamy z tyłu głowy i chcemy obiektywnie ocenić jakość zdjęć, może to nie być takie proste.

Dlatego redaktorzy serwisu Phone Arena postanowili, by w wyborze najlepszego aparatu w telefonie pomogli im internauci. W jaki sposób? Przeprowadzili ślepy test. Zrobili zdjęcia wcześniej wspomnianymi telefonami, ale usunęli wszystkie informacje, które mogą świadczyć o pochodzeniu każdej z fotografii. Tak przygotowane grafiki dali do oceny internautom.

Efekt – Nokia Lumia 1020 na pierwszym miejscu (zdjęcie nr 5) i długo, długo nic. Na kolejnym miejscu nie znalazł się wcale najnowszy telefon Apple, a zaprezentowany wcześniej w tym roku – Samsung Galaxy S4. Dopiero kolejne miejsce należy do iPhone 5S, zaś iPhone 5C, HTC One i LG G2 zostały uznane za najgorsze. Wszystkie zdjęcia oraz wyniki głosowania możecie znaleźć tutaj.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Windows Phone w Polsce"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)