Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Inteligentny monitoring w Twoim domu

Kiedyś były to tylko mrzonki przyszłości, dzisiaj każdy i każdym momecie może wiedzieć co się dzieje z jego domem czy mieszkaniem.
Share
materiały prasowe
materiały prasoweŹródło: materiały partnera, Fot: materiał sponsorowany
d2aogzp

Będąc w pracy klikasz w aplikację na swoim telefonie, która pokazuje Ci Twój pokój. Możesz podejrzeć co w trakcie Twojej nieobecności robi Twój zwierzak. Czy grzecznie śpi czy rozrabia biegając po pokojach i podgryzając ulubioną sofę. Ale nie tylko. Będą w pokoju obok możesz podejrzeć czy Twoje dziecko, które przed chwilą uspiałeś nie rozbudziło się.

Inteligentny dom to w pełni zintegrowany system. Nie tylko pozwala ci sterować oświetleniem czy roletami, ale przede wszystkim, sam sprawdza i monitoruje stan urządzeń takich jak system alarmowy czy przeciwpożarowy. Wysyła do Ciebie alerty w momencie wystąpienia błędów urządzeń. Ale także informuje i wysyła na twój telefon powiadomienia w momencie wystąpienia niebezpieczeństwa. Po wykryciu niepożądanego zdarzenia system wysyła z kamery zdjęcie lub film na telefon. Ważne, aby ten obraz był w odpowiedniej rozdzielczości, ale także swoim zasięgiem obejmował jak największe pole widzenia. Na rynku pojawiły się inteligentne kamery spełniające te wymogi.

 (fot. partner)
Źródło: (fot. partner)

Kamery Oncam Evolution (http:www.oncamgrandeye.pl) posiadają pole widzenia 360°. W związku z czym w pokoju nie musisz już instalować 4 kamer, aby widziały całe pomieszczenie, wystarczy jedna kamera, która będzie miała podgląd na całe wnętrze. Dzięki inteligentnemu opatentowanemu systemowi dewarpingu (http:www.oncamgrandeye.pl) widzimy nie tylko pole 360°, ale możemy dowolnie skalować obraz, oddalając i przybliżając go, aby dostrzec istotne dla nas szczegóły. *12 mpx rozdzielczość *(http://oncamgrandeye.pl/oncam-producent-kamer-360-stopni-prezentuje-najnowsze-kamery-12-mpx/) sprawia, że obraz jest dostatecznie ostry, a szczegóły nie rozmazują się.

 (fot. partner)
Źródło: (fot. partner)

Aby sprawdzić i przetestować funkcjonalość kamery można pobrać darmową aplikację OnVu360 z Apple Store (https://itunes.apple.com/us/app/onvu360/id577777493?mt=8) lub Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oncamgrandeye.onvu&hl=pl). Dostępne są tam widoki w zamontowanych już obiektach

d2aogzp

Podziel się opinią

Share
d2aogzp
d2aogzp
Więcej tematów