Trwa ładowanie...

Inteligenta żarówka w przystępnej cenie

Niestety, inteligentne żarówki są produktami bardzo drogimi i jedna sztuka potrafi kosztować znacznie powyżej 50 dolarów (200 zł), dlatego niewiele osób może sobie pozwolić na ich zakup. Są jednak tańsze modele, a jednym z nich jest Qube, który będzie oferowany w cenie zaledwie 19 dolarów (około 76 zł).
Share
Inteligenta żarówka w przystępnej cenie
dooqqxy
 (fot. youtube.com / Qube Smart Home)
Źródło: (fot. youtube.com / Qube Smart Home)

Produkt ten, mimo niskiej ceny, dysponuje wszystkimi podstawowymi funkcjami inteligentnej żarówki, czyli ma wbudowany moduł Wi-Fi i współpracuje z systemami Android, iOS oraz Watch OS, umożliwiając kontrolowanie żarówki z dowolnego miejsca na naszej planecie. Dodatkowo żarówka posiada wielokolorowe diody LED, więc możemy zmieniać kolor światła, dostosowując je do naszego nastroju. Za to dzięki sensorom urządzenie wyczuje zbliżającego się domownika, dzięki czemu będzie się zapalać i gasnąć w zależności od tego, czy ktoś się znajduje w danym pomieszczeniu.

 (fot. indiegogo.com)
Źródło: (fot. indiegogo.com)

W żarówce możemy również zaprogramować harmonogram jej pracy, by włączała się np. gdy nikogo nie ma w domu, a o nadchodzącym połączeniu telefonicznym lub otrzymanej wiadomości tekstowej poinformowała mignięciem w odpowiednim kolorze.

dooqqxy

Żarówki możemy się spodziewać w sklepach w kwietniu 201. roku.

Zobacz także: inteligentny dom to niższe rachunki

Źródło: Indiegogo.com

dooqqxy

_ AG _

dooqqxy

Podziel się opinią

Share
dooqqxy
dooqqxy
Więcej tematów