Trwa ładowanie...

Instagram pozwala wstawić 10 zdjęć do jednego posta

Najnowsza aktualizacja aplikacji Instagram przyniosła sporą zmianę – w jednym poście można teraz wstawić nawet dziesięć zdjęć.
Share
Instagram
InstagramŹródło: Pixabay.com
d37v4x0

Instagram pod rządami Facebooka, który jest właścicielem największego serwisu fotograficznego świata (około 600 mln aktywnych uzytkowników), zmienia się nie do poznania. Aplikacja zaczynała od kwadratowych fotografii z możliwością nałożenia na nie kilku filtrów, by teraz prócz fotografii panoramicznych czy filmów, można było dodawać kilka zdjęć do jednego postu. W ten sposób możemy tworzyć tematyczne galerie do 10 zdjęć bądź krótkich filmów.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Według deweloperów Instagrama funkcja dodawania większej liczby fotografii była wyczekiwana przez wielu użytkowników. Jest ona bardzo podobna do Instagram Stories z jedną różnicą. Oglądanie pojedynczego zdjęcia nie jest ograniczone czasowo. Następna fotografia ładuje się dopiero wtedy, gdy użytkownik przesunie ją palcem w lewo.

d37v4x0

Skąd wiemy, kiedy post składa się z więcej niż jednego zdjęcia? Pod takim postem pojawiają się bowiem szare kropki, zaś niebieska informuje nas na której fotografii z kolekcji jesteśmy. Niestety jeśli chcemy skomentować bądź polubić jedno ze zdjęć, Instagram nie daje nam takie możliwości. Zarówno komentarze, jak i polubienia dotyczą całej galerii.

Nowa wersja Instagrama pojawiła się zarówno na urządzenia z iOS oraz z Androidem.

d37v4x0

Podziel się opinią

Share
d37v4x0
d37v4x0
Więcej tematów