Trwa ładowanie...
d3or40z
CHIP

Ingress - gra rzeczywistości rozszerzonej doczekała się polskiej wersji

Niantic Labs, start-up spod szyldu Google, wydał dziś lokalizację Ingress w sześciu językach. Popularna gra staje się tym samym bardziej przystępna dla nowych agentów, a weteranom oferuje możliwość grania w języku ojczystym. Oprócz wersji angielskiej i japońskiej od dziś dostępne są także wersje: polska, niemiecka, francuska, włoska, rosyjska i portugalska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ingress - gra rzeczywistości rozszerzonej doczekała się polskiej wersji
(chip.pl)
d3or40z

Ingress to zupełnie nowe przeżycie dla graczy. Różne miejsca na całym świecie stają się interaktywną częścią gry, skrywając tajemnice, intrygi i przygody. Dzięki technologii GPS oraz Google Maps, gracze odkrywają otaczającą ich okolicę w zupełnie nowy sposób w poszukiwaniu ukrytych portali, przez które do naszego świata przedostaje się tajemnicza energia.

Regularnie na całym świecie odbywają się tzw. Anomalie, czyli wydarzenia przyciągające tysiące graczy, którzy - zrzeszeni w jednej z dwóch frakcji - walczą przeciwko sobie o przejęcie kontroli nad danym obszarem. Wynik każdej Anomalii ma wpływ na dalszy bieg gry. Kolejne wydarzenie będzie miało miejsce 30 maja w Bratysławie.

Zobacz także: Przednia szyba z rozszerzoną rzeczywistością

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wiedźmin 3 będzie zabezpieczony przed piratami

d3or40z

Podziel się opinią

Share
d3or40z
d3or40z
Więcej tematów