ycipk-363548

IFA 2016: "Niezniszczalny" niewielki bezprzewodowy głośnik od Philipsa - ShoqBox SB300

Podczas targów IFA 2016 w Berlinie Philips wśród swojego sprzętu audio zaprezentował głośnik, który powinien spodobać się wszystkim tym, którzy lubią ekstremalne wyprawy albo... po prostu nie mają szczęścia do elektroniki. Mowa o „niezniszczalnym” miniaturowym bezprzewodowym głośniku ShoqBox (SB300).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IFA 2016: "Niezniszczalny" niewielki bezprzewodowy głośnik od Philipsa - ShoqBox SB300
(Philips)
ycipk-363548

Przenośne głośniki bezprzewodowe to gadżet, który jeszcze długo się użytkownikom nie znudzi. Kompaktowe głośniki o bardzo dobrej jakości dźwięku, które możemy ze sobą zabrać absolutnie wszędzie to coś, co przyda się niemal każdemu z nas. A skoro mamy go zabierać ze sobą naprawdę wszędzie –. w tym np. na wyprawę w góry czy na weekend nad jeziorem – warto zainwestować w sprzęt, który sprosta ciężkim warunkom i bez szwanku zniesie to, jak go doświadczamy podczas codziennego użytkowania. Taki ma być właśnie Philips SB300. Philips ShoqBox jest odporny na wstrząsy i zachlapania, a do tego emituje dobrej jakości mocny dźwięk o głębokim basie.

(fot. Philips)
Podziel się

Urządzenie wyposażone jest także w różnokolorowe podświetlenie, które pulsuje w rytm muzyki. Bas, jaki jest w stanie wydobyć. z siebie ten niewielki głośnik, nie powinien zawieść miłośników mocniejszych brzmień. Wysokie normy wodoodporności spełniające standard IPX7 gwarantują, że urządzenie ma przetrwać nurkowanie w wodzie na głębokość 1 metra przez 30 minut. Co prawda słuchanie muzyki pod wodą jest „trochę” niemożliwe, ale możemy mieć pewność, że ShoqBox nie odmówi posłuszeństwa podczas kąpieli czy przy niefortunnym zalaniu, Upuszczenie go na twarde podłoże z wysokości 1 metra także nie robi na nim wrażenia – jak obiecuje producent, nawet gdyby zdarzało się dwa razy w tygodniu aż przez 5 lat!

ycipk-363548

Pełnozakresowy przedni przetwornik o średnicy 1,5 cala oraz dwie pasywne membrany basowe umieszczone po bokach w głośniku swoją. wielkością nie przekraczającym rozmiaru dłoni to naprawdę godna uwagi propozycja. Oprócz tego wbudowany mikrofon pozwala korzystać z urządzenia także, jako zestawu głośnomówiącego i prowadzić rozmowy telefoniczne.

Philips ShoqBox o mocy wyjściowej 4W i pracy do 8h na baterii będzie dostępny w sprzedaży od września 2016 w rozsądnej sugerowanej cenie detalicznej 219 zł. 


_ IFA 2016, Berlin - Sebastian Kupski _

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-363548

ycipk-363548
ycipk-363548