IFA 2009: Pierwszy głośnik PC ze złączem dokującym do iPoda lub iPhone'a

IFA 2009: Pierwszy głośnik PC ze złączem dokującym do iPoda lub iPhone'a

IFA 2009: Pierwszy głośnik PC ze złączem dokującym do iPoda lub iPhone'a
08.09.2009 14:57, aktualizacja: 08.09.2009 15:12

Pierwszy 2.1-kanałowy system głośnikowy PC firmy Sony zapewnia doskonałe brzmienie muzyki, filmów i gier. SRS-GD50iP jest wyposażony w wygodne złącze dokujące do iPoda, iPhone’a, iPhone’a 3G lub iPhone’a 3GS - pozwala słuchać dźwięku z komputera Mac lub PC albo iPoda

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby bez wysiłku przełączać się między komputerem PC/Mac, iPodem/iPhonem albo innymi podłączonymi źródłami dźwięku.

Niższe częstotliwości są obsługiwane przez 40-watowy subwoofer, który jest wyposażony w długi przewód bas refleks zapewniający głęboki bas. Towarzyszą mu dwa 10-watowe głośniki satelitarne.

Obraz
© (fot. Sony)

Stacja dokująca zawiera wygodne kontrolki do włączania zasilania, regulacji głośności i poziomu basów, synchronizacji z iTunes oraz przełączania źródeł dźwięku. Dostępne jest gniazdo na wtyczkę mini stereo do podłączenia odtwarzacza MP3 lub innych źródeł dźwięku. Stacja zawiera również gniazdo słuchawek.

Do głośników dołączony jest też pilot, który steruje zasilaniem, wyciszaniem, rozpoczynaniem i wstrzymywaniem odtwarzania, głośnością, poziomem basów, przeglądaniem i wybieraniem utworów z iPoda/iPhone’a, przechodzeniem do następnego lub poprzedniego utworu oraz przełączaniem źródeł dźwięku (iPod/iPhone, PC/Mac, MP3 lub inne źródło).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)