iExpander, czyli pomóż rozszerzyć możliwości iPhone'a 5

iExpander, czyli pomóż rozszerzyć możliwości iPhone'a 527.09.2012 16:25
iExpander, czyli pomóż rozszerzyć możliwości iPhone'a 5
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

iExpander to sztywny pokrowiec, który pozwoli znacznie rozszerzyć możliwości iPhone'a 5 - lepsze zdjęcia, dodatkowa bateria, współpraca ze starą wtyczką ładowania, wejście na karty pamięci itd. Pozwoli, o ile ich pomysłodawcom uda się zebrać niezbędne fundusze na dokończenie prac.

Co może zaoferować _ iExpander _? Przede wszystkim dodatkową baterię, która pozwoli na dwukrotne zwiększenie czasu pracy smartfonu. Jakby tego było mało - wskaźnik naładowania pojawi się obok tradycyjnego wskaźnika.

Skoro już mowa o ładowaniu, to warto wspomnieć również o tradycyjnej, 30-stykowym gnieździe obecnym w pokrowcu. Dzięki temu możliwe będzie korzystanie ze starszych akcesoriów, kompatybilnych m.in. z iPhonem 4 i 4S.

Jeśli zabraknie nam pamięci w najnowszym iPhonie, to z pomocą przyjdzie karta pamięci microSDHC (do 64 GB). Oprócz dodatkowej przestrzeni na dane, możliwe będzie wykonywanie operacji na nich z poziomu telefonu - szybko, prosto i skutecznie.

Słabe zdjęcia przy małej ilości światła? Na to też jest rada. Dzięki wykorzystaniu dodatkowych diod ich jakość znacznie się polepszy. Znacznie lepsze zdjęcie będzie wykonywać się tak jak dotychczas, czyli z poziomu aplikacji aparatu fotograficznego, bez dodatkowego oprogramowania.

Aby powstał finalny produkt, ich pomysłodawcy muszą zebrać 125 tys. dolarów. Obecnie w skarbonce posiadają ponad 40 tys. dolarów, a do końca zbiórki pozostały niecałe 4 tygodnie. Więcej informacji na temat _ pokrowca _ znaleźć można na stronie projektu pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)