Huawei TalkBand B2 - inteligentna opaska inna niż wszystkie

Huawei TalkBand B2 - inteligentna opaska inna niż wszystkie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.05.2015 14:13, aktual.: 28.05.2015 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Inteligentna opaska Huawei TalkBand B2 miała swoją światową premierę w przeddzień targów Mobile World Congress w Barcelonie - teraz trafiła na polski rynek. To już druga generacja urządzenia, która względem swojego poprzednika, wyposażona została w szerszy zakres funkcji.

Opaskę w łatwy sposób można zsynchronizować z posiadanymi urządzeniami mobilnymi. Podobnie jak w poprzedniej wersji, w obudowie umieszczono kompaktową słuchawkę Bluetooth, którą można wyjąć i umieścić przy uchu. Dzięki zaawansowanemu 6-osiowemu czujnikowi ruchu opaska automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności fizycznej, którą wykonuje użytkownik i wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jego funkcji życiowych. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) oraz daje wskazówki, jak poprawić jego jakość. Huawei TalkBand B2 trafi do sprzedaży na polskim rynku w trzech wariantach kolorystycznych, na przełomie czerwca i lipca.

TalkBand B2 stanowi uzupełnienie dla innych smartfonów. Wyposażono ją w podwójny mikrofon, technologię redukcji szumów i łączność Bluetooth. Urządzenie w sposób automatyczny określa czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i decyduje, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę bezpośrednio na telefon lub do urządzenia. Dzięki możliwości zdalnego uruchomienia sygnału dźwiękowego lub wibracji, TalkBand B2 umożliwia szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu) a także –. np. w przypadku Huawei P8 – zdalne wykonywanie zdjęć.

Opaska wyróżnia się minimalistycznym stylem. Metalowy uchwyt TalkBand B2 wykonano z anodyzowanego duraluminium, dzięki czemu jest on wytrzymały i lekki; uwagę zwraca także intuicyjny ekran dotykowy. Do wyboru przygotowano dwa rodzaje pasków: jeden wykonany z ekologicznego materiału TPU, drugi z eleganckiej, luksusowej skóry. Każdy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Dzięki wydajnej baterii TalkBand B2 działa z zachowaniem pełnej funkcjonalności nawet przez 5 dni (wliczając w to rozmowy do 6 godzin) i pracę w stanie gotowości do 1. dni. TalkBand B2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.x i 5.x, jak i IOS 7.0 lub nowszym. Do sprzedaży urządzenie trafi w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)