Trwa ładowanie...
holderName
CHIP

HTC One Max z czytnikiem linii papilarnych

Na nadchodzących wielkimi krokami targach IFA zadebiutuje co najmniej kilka nowych phabletów, wśród których znajdziemy Galaxy Note III, nową Nokię oraz HTC One Max.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HTC One Max z czytnikiem linii papilarnych
(chip.pl)
holderName

Ten ostatni to nic innego jak większa wersja flagowego smartfona tajwańskiego producenta, choć nie będzie pozbawiona zupełnych nowości. Jedną z nich ma być czytnik linii papilarnych, który możemy zaobserwować na najnowszych zdjęciach, jakie wyciekły do internetu. Owe zabezpieczenie to właściwie jedyny punkt różniący wygląd obu urządzeń, abstrahując oczywiście od znacznie większego ekranu. A skoro o wyświetlaczu mowa, to w nowym HTC One Max ma on mierzyć 5,9. i oferować rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 z taktowaniem w okolicach 2,3 GHz. Nad wszystkim czuwać będzie oczywiście Android w najnowszej wersji 4.3 Jelly Bean.

 (fot. chip.pl)
((fot. chip.pl))

Zastosowanie czytnika linii papilarnych to znaczące zwiększenie bezpieczeństwa, przede wszystkim dla użytkowników biznesowych. Gdy telefon zostanie ukradziony bądź zgubiony, jedynym sposobem na jego użycie będzie wykonanie tzw. twardego resetu, co wiąże się z wykasowaniem wszelkich danych, znajdujących się w pamięci telefonu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Oto nowa, aluminiowa Nokia"

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów