Mobile
02-10-2012 (15:05)

HTC oficjalnie przedstawia HTC ONE X+

HTC, tym razem oficjalnie, zaprezentował swój najnowszy smartfon: HTC OneT X+. Jest to odświeżona wersja HTC One X, którego wyposażono w interfejs HTC Sense 4+ i system Android Jelly Bean. To, co wyróżnia udoskonalony model, to wyższa wydajność, dłuższy czas pracy na baterii i większa pojemność pamięci wewnętrznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HTC oficjalnie przedstawia HTC ONE X+
(Materiały prasowe)

Wydajność, wytrzymałość i pojemność
HTC One X+ ma czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 AP37. taktowany częstotliwością 1,7 GHz, i 64GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu działa szybciej i wydajniej. LTE w HTC One X+ działa do 67% szybciej niż w przypadku poprzednika.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

**Huawei HTC One X+ - specyfikacja techniczna w katalogu telefonów**

HTC One X+ wyróżnia się również pojemniejszą baterią 210. mAh, która według deklaracji producenta ma zapewnić do 50% (6 godzin) więcej czasu na rozmowy, czy przeglądanie internetu. Nie można także zapomnieć o imponującej pamięci, która wynosi aż 64 GB. Ekran o przekątnej 4,7-cala wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i jest pokryty szkłem Gorilla Glass 2. Na pokładzie znajdziemy także moduły Bluetooth, NFC i Wi-Fi.

Zdjęcia, wideo, muzyka i filmy
HTC One X+ wyposażono w 8 Mpx aparat z obiektywem szerokokątnym f/2.0. czujnikiem z podświetleniem tylnym (BSI), funkcjami Video Pic, HDR oraz trybem zdjęć ciągłych. Wprowadzono także nowy tryb autoportretu, który wykrywa ludzką twarzy pod różnymi kątami i automatycznie dokonuje delikatnego retuszowania skóry i oczu. W „trybie zwiedzania” poprzez jedno dotknięcie przycisku zasilania wyłącza blokadę ekranu i uruchamia aparat. Dwa nowe tryby przeglądania galerii prezentują zdjęcia i filmy pogrupowane według lokalizacji i daty wykonania.

W najnowszym HTC nie zabrakło także technologii Beats Audio, która odpowiada za zwiększenie dynamiki, wzmocnienie wokali i szczegółowości wysokich tonów. Aby ułatwić słuchanie plików muzycznych z zewnętrznych głośników, interfejs Sense 4. rozbudowano o nową funkcję Tap and Go – wystarczy dotknąć ikonkę głośników Beats, aby połączyć je z telefonem. Drugie dotknięcie kończy połączenie. Głośniki trzeba oczywiście dokupić osobno.

Łatwa instalacja
Kolejną funkcją HTC One X+ jest HTC Get Started –. nowa usługa internetowa, która płynnie prowadzi użytkownika przez instalację i personalizację telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej w komputerze. Funkcja ta ma za zadanie usprawnienie pierwszej instalacji telefonu i pozwala maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Wystarczy dotknięcie jednego przycisku, a telefon przyjmuje wybrane na komputerze ustawienia i aplikacje.

Telefon będzie sprzedawany wyłącznie sieci Plus oraz w wolnej sprzedaży bez dopłat operatorów.

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej HTC One X!

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.