Trwa ładowanie...
dayp0s8
CHIP
Mobile

HTC 10 - to będzie naprawdę piękny telefon

Wygląd to jeszcze nie wszystko, jednak w przypadku HTC może to być jego ogromny atut. W najnowszym, topowym modelu wygląd dopasowany jest do klasy premium samego urządzenia. Wiemy o tym z filmu, który już krąży po sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HTC 10 - to będzie naprawdę piękny telefon
(Materiały prasowe)
dayp0s8

To wideo nie zdradza zbyt wiele na temat smartfona, którego oficjalnej premiery spodziewamy się 1. kwietnia, ale pozwala go bardzo dokładnie obejrzeć. Widzimy wszystko, począwszy od obudowy wyciętej w całości z pojedynczego bloku metalu, po specjalnie wyżłobione otwory głośniczka na dolnej ściance czy złącza USB typu C.

Największe emocje wzbudza zachwalany przez HTC nowy moduł fotograficzny z obiektywem, o którym możemy już z pewnością powiedzieć, że będzie wystawał z obudowy smartfona. Obok samego obiektywu widać też lampę LED i czarne szkiełko, które niemal na pewno zasłania laserowy system wspomagania ustawiania ostrości. Większość przycisków umieszczono na prawej ściance urządzenia.

No i jeszcze drobiazg: HTC 1. dostępne będzie w trzech kolorach: złotym, srebrnym i grafitowym. Co oczywiście także widać na poniższym filmie:

jb

dayp0s8

Podziel się opinią

Share

dayp0s8

dayp0s8
Więcej tematów