Trwa ładowanie...
d1816dx

HP Sprout: najbardziej niesamowity komputer, jaki możesz dziś kupić w sklepie

Najbardziej nowym produktem HP zachwycą się artyści i projektanci, którzy marzą o przenikaniu świata wirtualnego i fizycznego. Rozwiązania, z których czerpie Sprout mają wpłynąć na kreatywność użytkownika i sprawić, by praca przy komputerze była bardziej intuicyjna oraz przyjemna.
Share
HP Sprout: najbardziej niesamowity komputer, jaki możesz dziś kupić w sklepie
Źródło: Giznet.pl
d1816dx

Graficy już dawno zrezygnowali z myszek na rzecz tabletów graficznych. HP zdecydowało się jeszcze wyeliminować klawiaturę i zastąpić ją ciekawym interfejsem. Nad 27-calowym monitorem o rozdzielczości 108. pikseli umieszczono skaner 3D, dzięki któremu komputer nie tylko będzie w stanie odczytać nasze gesty ale też przenosić obiekty do świata cyfrowego. W ten sposób np. łatwo zeskanujemy książki czy ilustracje, które następnie wykorzystamy w programach graficznych.

Ale to dopiero początek. W tej samej części urządzenia umieszczono bowiem rzutnik, który wyświetli na dołączonej do zestawu dotykowej 20-calowej macie drugi obraz. Może to być okienko do rysowania, dotykowy interfejs do danej aplikacji czy po prostu wirtualna klawiatura. Możliwości są ograniczone jedynie przez twórców aplikacji.

d1816dx

Oprócz innowacyjnych funkcji HP Sprout to też całkiem solidny pecet. Został wyposażony w procesor Intel Core i7 4790. wspierany przez 8 GB RAM-u i kartę graficzną Nvidia GeForce GT 745A z 2 GB pamięci. Użytkownik otrzyma 1 TB przestrzeni dyskowej, a całość ma działać pod kontrolą Windows 8.1. HP Sprout pojawi się w sprzedaży 9 listopada w cenie 1899 dolarów.

Świetne laptopy w rewelacyjnych cenach. Kliknij i wybierz najlepszą ofertę! >>

d1816dx

Podziel się opinią

Share
d1816dx
d1816dx
Więcej tematów