HP: sprawdź, czy kupiłeś oryginalny toner

HP: sprawdź, czy kupiłeś oryginalny toner
Źródło zdjęć: © wÅ‚odi / flickr.com / CC

15.02.2012 15:54, aktual.: 16.02.2012 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HP uruchomiło program uwierzytelniania kaset z tonerem do wybranych drukarek HP LaserJet, aby klienci mogli sprawdzić, czy nabyli oryginalne kasety.

HP Toner Cartridge Authentication to bezpłatne oprogramowanie, które automatycznie sprawdza, czy zainstalowana kaseta jest oryginalna, czy też pochodzi z alternatywnego źródła –. na przykład jest regenerowana, napełniona ponownie albo podrobiona. Jeśli kaseta nie jest oryginalnym produktem HP, użytkownicy otrzymują dodatkowe informacje dotyczące podróbek. Zostają wówczas skierowani do antyfałszerskiej witryny HP, gdzie mogą zgłosić podejrzenie dotyczące potencjalnie podrobionej kasety.
Program dostępny jest w wybranych krajach, dla klientów, którzy pobiorą oprogramowanie HP Toner Cartridge Authentication i posiadają drukarkę HP LaserJet, obsługującą cyfrowe uwierzytelnianie.

Uwierzytelnianie tonera HP to funkcja oferowana przez wiele drukarek HP, m.in. serie:
• HP Color LaserJet Pro CP5225
• HP LaserJet Pro M1530 MFP
• HP LaserJet Pro P1100
• HP LaserJet Pro P1560
•. HP LaserJet Pro P1600

Pełną listę produktów można znaleźć pod adresem: www.hp.com/go/learnaboutsupplies. W ramach programu zapobiegania podrabianiu kaset drukujących HP aktywnie wspiera swoich klientów i partnerów biznesowych, aby nie padli ofiarą fałszerzy. W ciągu ostatnich czterech lat w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce firma pomogła w konfiskacie niemal 9 mln podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz ich komponentów. Na całym świecie w tym samym okresie firma przeprowadziła prawie 500. dochodzeń w niemal 90 krajach. Doprowadziły one do konfiskaty ponad 30 milionów podrobionych kaset i komponentów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)