Trwa ładowanie...
dcofjmc
smartfon

Honor - nowy smartfon z nietypowym aparatem

Huawei ATH-AL00, nowy smartfon serii Honor, otrzymał chiński certyfikat TENAA. Urządzenie zaoferuje bardzo nietypowy aparat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honor - nowy smartfon z nietypowym aparatem
dcofjmc

Nowy smartfon Huawei będzie wyposażony w autorski, nieznany jeszcze procesor Kirin. Najprawdopodobniej dostępne będą dwie wersje urządzenia - z 3 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej oraz 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Głównym i obecnie najszerzej dyskutowanym punktem smartfonu jest jego aparat o dość nietypowej konstrukcji.

Na pierwszy rzut oka Huawei ATH-AL00 jest pozbawiony przedniego aparatu. Wystarczy jednak przycisnąć przycisk na boku obudowy (dodatkowo działający jako czytnik linii papilarnych) i obiektyw wysuwa się z górnej krawędzi smartfona. Niestety na razie są to wszystkie informacje na temat nowego Honora.

Warto jednak przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu ruchome konstrukcje aparatu nie był niczym niecodziennym. Przesuwane osłony obiektywu bardzo często stosował Sony Ericsson w swoich Cyber Shotach. Z kolei smartfony z klapką nierzadko posiadały obrotowy obiektyw, do zdjęć zwykłych i prostych autoportretów.

dcofjmc

Zobacz także: Mafia 3 nadchodzi. Zobacz pierwszy zwiastun

dcofjmc

Podziel się opinią

Share
dcofjmc
dcofjmc
Więcej tematów