Hack.IT - będą tworzyć produkty internetowe w 52 godziny

Strona głównaHack.IT - będą tworzyć produkty internetowe w 52 godziny
11.04.2013 12:20
Hack.IT - będą tworzyć produkty internetowe w 52 godziny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W dniach 23-25 kwietnia br. w Szczecinie odbędzie się maraton programistyczny Hack.IT. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w stworzeniu nowego produktu, bądź usługi internetowej od podstaw. Rozstrzygnięcie Hack.IT odbędzie się podczas Targów Pracy IT 2013.

Podczas Hack.IT uczestniczący w zawodach studenci będą pracować w kilkuosobowych zespołach nad wspólnym pomysłem z zakresu e-biznesu. Drużyny będą mogły skorzystać z pomocy mentorów - specjalistów i praktyków z dziedzin IT, marketingu, komunikacji oraz biznesu. W tym gronie znaleźli się m.in. Marcin Skonieczny (Dige), Michał Olszewski (zapytajVC, LMS Invest), Paweł Fornalski (IAI S.A) i Łukasz Młodyszewski (Agora Investment). Po 5. godzinach jury składające się z cenionych na rynku lokalnym i ogólnopolskim przedsiębiorców branży IT oceni powstałe startupy i wyłoni zwycięski zespół. Zmagania będą obserwować również przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, którzy będą mogli nawiązać współpracę z autorami wybranych koncepcji.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć osoby posiadające podstawową wiedzę techniczną (np. programiści czy graficy), marketingową, lub biznesową. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 8 do 2. kwietnia br. Pierwszeństwo na liście zgłoszeń posiadają osoby ze statusem studenta. Rejestracji można dokonać pod adresem www.targipracy.it/hackit zarówno podając cały zespół, jak i zapisując się indywidualnie. W drugim przypadku uczestnicy będą mieli szansę dołączyć do już istniejących drużyn, bądź uformować własne. Praca zespołów, jak i część mentoringowa, będą mieć miejsce w budynku Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)