GTA V na PC - to w końcu prawda

GTA V na PC - to w końcu prawda

GTA V na PC - to w końcu prawda
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.06.2014 08:25

Najbardziej dochodowa gra ostatnich lat, super pozytywnie przyjęta przez recenzentów i samych graczy, dostępna wyłącznie na PS3 i Xbox 360 jeszcze w tym roku trafi na pozostałe platformy.

Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono, zostanie jeszcze bardziej dopracowany. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w trójkę bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści.

Wersja na PC będzie prezentować najwyższy poziom oprawy wizualnej - możemy spodziewać się wyższej rozdzielczości, zwiększonego natężenia ruchu ulicznego, dłuższego dystansu renderowania obiektów, zmian w sztucznej inteligencji, nowej fauny, poprawionego wyglądu wody oraz efektów pogodowych i modelu zniszczeń. Ponadto wersja ta oferować będzie program do edycji wideo, który pozwoli na tworzenie zaawansowanych materiałów filmowych.

W dniu premiery na PC w GTA Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, w tym nowe uzbrojenie, dziesiątki pojazdów, posiadłości i opcje zmiany wyglądu postaci. Dodatkowo gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z GTA Online na wybraną platformę PlayStation 4, Xbox One lub PC.

Premiera gry na komputery PC i konsole nowej generacji ustalona jest na jesień tego roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Apple zrezygnuje z gniazda Jack?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)