Qaqwqwrqw

Gry za darmo. "Rime" na Humble Bundle i "Jalopy" na Epic Games Store

Świetna oferta na weekend. Dwie naprawdę niezłe gry do zgarnięcia za darmo z Humble Bundle i Epic Games Store - artystyczna przygodówka "Rime" oraz przygodówko-symulator "Jalopy". Wystarczy kilka kliknięć i obie dostajemy gratis na zawsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przez krótki czas "Jalopy" i Rime" można pobrać za darmo
Przez krótki czas "Jalopy" i Rime" można pobrać za darmo (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Humble Bundle oraz Epic Game Store regularnie urządzają "giveawaya", czyli rozdawanie gier za darmo. Tu nie ma żadnego haczyka, wystarczy zarejestrować się, kliknąć i cieszyś się darmową produkcją. Przez najbliższe dni za darmo pobierzemy gry "Rime " i "Jalopy".

"Rime" za darmo na Epic Games Store

"Rime" to wyjątkowo ciekawa i elegancko zrobiona gra przygodowa. Nasz bohater do młody chłopiec, który budzi się na wybrzeżu wyspy. Coś złego się stało, ale dopiero w trakcie gry zaczniemy odkrywać, co. Tymczasem na własną rękę zwiedzamy olbrzymie lokacje - i nie dostajemy żadnych podpowiedzi.

Qaqwqwrqw

Zobacz też: 10 najlepszych i darmowych gier na Steam

W "Rime" szukamy cały czas drogi na przód, rozwiązując prostsze i trudniejsze zagadki logiczne. Wyprawie towarzyszy znakomita oprawa graficzna i duża dawka melancholii. Słoneczne rejony wyspy przeplatają się z podziemiami, świątyniami, ruinami, a całości towarzyszy odpowiednio "zamyślona" muzyka. Zdecydowanie warto poświęci tej grze czas.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Epic Games Store. Promocja trwa do 30 maja,

Qaqwqwrqw
Materiały prasowe
Podziel się

"Jalopy" za darmo na Humble Bundle

Przedziwny, ale intrygujący miks symulatora i przygodówki. Rozklekotaną kopią Trabanta przemierzamy Europę Wschodnią z przełomu lat 80. i 90. Tam trzeba podjechać, tu kogoś spotkamy, coś naprawimy, rozwiążemy zagadkę, ubijemy interes. Urocze.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Humble Bundle. Promocja trwa do 25 maja do godziny 19:00.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw