ycipk-4i9s6q

Gry za darmo. "Rime" na Humble Bundle i "Jalopy" na Epic Games Store

Świetna oferta na weekend. Dwie naprawdę niezłe gry do zgarnięcia za darmo z Humble Bundle i Epic Games Store - artystyczna przygodówka "Rime" oraz przygodówko-symulator "Jalopy". Wystarczy kilka kliknięć i obie dostajemy gratis na zawsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przez krótki czas "Jalopy" i Rime" można pobrać za darmo
Przez krótki czas "Jalopy" i Rime" można pobrać za darmo (Materiały prasowe)
ycipk-4i9s6q

Humble Bundle oraz Epic Game Store regularnie urządzają "giveawaya", czyli rozdawanie gier za darmo. Tu nie ma żadnego haczyka, wystarczy zarejestrować się, kliknąć i cieszyś się darmową produkcją. Przez najbliższe dni za darmo pobierzemy gry "Rime " i "Jalopy".

"Rime" za darmo na Epic Games Store

"Rime" to wyjątkowo ciekawa i elegancko zrobiona gra przygodowa. Nasz bohater do młody chłopiec, który budzi się na wybrzeżu wyspy. Coś złego się stało, ale dopiero w trakcie gry zaczniemy odkrywać, co. Tymczasem na własną rękę zwiedzamy olbrzymie lokacje - i nie dostajemy żadnych podpowiedzi.

ycipk-4i9s6q

Zobacz też: 10 najlepszych i darmowych gier na Steam

W "Rime" szukamy cały czas drogi na przód, rozwiązując prostsze i trudniejsze zagadki logiczne. Wyprawie towarzyszy znakomita oprawa graficzna i duża dawka melancholii. Słoneczne rejony wyspy przeplatają się z podziemiami, świątyniami, ruinami, a całości towarzyszy odpowiednio "zamyślona" muzyka. Zdecydowanie warto poświęci tej grze czas.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Epic Games Store. Promocja trwa do 30 maja,

ycipk-4i9s6q
Materiały prasowe
Podziel się

"Jalopy" za darmo na Humble Bundle

Przedziwny, ale intrygujący miks symulatora i przygodówki. Rozklekotaną kopią Trabanta przemierzamy Europę Wschodnią z przełomu lat 80. i 90. Tam trzeba podjechać, tu kogoś spotkamy, coś naprawimy, rozwiążemy zagadkę, ubijemy interes. Urocze.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Humble Bundle. Promocja trwa do 25 maja do godziny 19:00.

ycipk-4i9s6q
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4i9s6q

ycipk-4i9s6q
ycipk-4i9s6q