Gratka dla wielbicieli Instagrama: internetowa szkoła filmu i fotografii komórkowej

Gratka dla wielbicieli Instagrama: internetowa szkoła filmu i fotografii komórkowej

Gratka dla wielbicieli Instagrama: internetowa szkoła filmu i fotografii komórkowej
Źródło zdjęć: © Terence S. Jones / flickr / CC
19.05.2014 14:10, aktualizacja: 20.05.2014 13:19

Sony otwiera pierwszą w Polsce internetową szkołę filmu i fotografii komórkowej. Akademia Xperia Smart Foto Video ruszą 27 maja o godzinie 18:00. Mimo, że jest to ewidentnie akcja marketingowa, to trzeba przyznać Sony, że darmowe warsztaty fotograficzne to dobry pomysł. Użytkownicy np. Instagrama powinni być bardzo zadowoleni.

Sony otwiera pierwszą w Polsce internetową szkołę filmu i fotografii komórkowej. Akademia Xperia Smart Foto Video rusza 27 maja o godzinie 18:00. Mimo, że jest to ewidentnie akcja marketingowa, to trzeba przyznać Sony, że darmowe warsztaty fotograficzne to dobry pomysł. To świetna propozycja dla użytkowników np Instagrama, czy też miłośników mobilnej fotografii.

Jako pierwsze odbędzie się webinarium z udziałem Jacka Boneckiego ‒. znanego fotografa, podróżnika, specjalizującego się w fotografii podróżniczej i sportowej, od lat dokumentującego Rajd Dakar, jednocześnie ‒ fana fotografii smartfonowej.

W ramach prac Akademii zaplanowano w tym roku 6 webinariów, warsztaty fotograficzne, cykle poradnicze, konkursy i spotkania z twórcami. W planach Sony jest również wydanie specjalnego e-podręcznika, organizacja wystaw fotograficznych, patronat nad projektami filmowymi z wykorzystaniem smartfonów oraz publikacja ekskluzywnych albumów poświęconych fotografii mobilnej.

Uczestnikami Akademii Xperia mogą być osoby, które prześlą swoje zgłoszenie na adres mailowy: rekrutacja1@AkademiaXperia.pl w terminie do 2. maja 2014 roku, a w zgłoszeniu w 5 zdaniach najciekawiej napiszą o swojej fotograficznej pasji. Liczba miejsc jest ograniczona! Słuchacze Akademii będą mogli czynnie uczestniczyć w seminariach internetowych, warsztatach i konkursach, a po zakończeniu cyklu szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty i komplet materiałów informacyjnych.

Wykładom w formie webinariów, począwszy od spotkania z Jackiem Boneckim w dniu 2. maja, będzie mogła przyglądać się dowolna liczba widzów na fanpage'u www.facebook.com/sonymobilepl. Relacja z każdego wykładu zostanie umieszczona na YouTube. Dla uczestników pierwszego cyklu szkoleń w ramach Akademii Xperia przeznaczono 50 miejsc. Liczba widzów w czasie webinariów jest nieograniczona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)