WP
idg.pl
Wiadomości

Gracze nie chcą Left 4 Dead 2 od Valve

Petycja w sprawie zbojkotowania firmy Valve i produkowanej przez nią strzelanki Left 4 Dead 2 podpisało już ponad 21 tysięcy graczy. Fani pierwszej części L4D twierdzą, że zbyt szybkie wydanie sequela rozbije wspaniałą społeczność i źle wpłynie na popularność serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gracze nie chcą Left 4 Dead 2 od Valve
WP

Społeczność graczy skupionych wokół strzelanki Left 4 Dead protestuje przeciwko planom wydania przez Valve tytułu Left 4 Dead 2. W specjalnej petycji do firmy gracze zapowiadają, że wydanie sequela niespełna 12 miesięcy po premierze pierwowzoru "rozbije społeczność" i "znacznie pogorszy jakość rozgrywek wieloosobowych".
Użytkownicy zamiast drugiej części gry chcieliby zobaczyć szereg nowych poprawek i uaktualnień obiecanych przez Valve. Firma jak na razie nie wywiązuje się ze swoich deklaracji w tej sprawie. Fora internetowe pełne są komentarzy, w których posiadacze L4. zapowiadają, że po premierze sequela nie kupią już żadnej gry poprzez Steam.
Valve odpowiada, że na pewno nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w sprawie L4D. Firma dodaje, że niedługo zapowie szereg nowych poprawek i dodatków do pierwszej części L4D.

więcej w serwisie IDG.pl »

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP