Gotowanie z telefonem w reku

Zarówno blogerki, jak i największe polskie marki inwestują w aplikacje mobilne z przepisami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gotowanie z telefonem w reku
(Materiały prasowe)
WP
(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Blogerki kulinarne widzą potencjał w dotarciu z przepisami poprzez telefony komórkowe. Autorka jednego z największych blogów kulinarnych Moje Wypieki promuje swoją nową aplikację na iPhone'y i iPady. Natomiast już od ponad pół roku inna blogerka, autorka KuchniaAgaty.pl zachęca do pobrania swojej aplikacji w języku angielskim - Agata’s Kitchen - także działającą na urządzeniach od Apple.

WP

Przepisy blogerek kulinarnych zdobyły dużą popularność wśród korzystających z mobilnej listy zakupów. Jedna piąta użytkowników aplikacji Listonic regularnie przegląda najnowsze przepisy za pomocą swojego telefonu. Co miesiąc w aplikacji oglądanych w ten sposób jest kilkadziesiąt tysięcy inspiracji kulinarnych z których co dziesiąta jest realizowana i trafia na stół jako pyszny posiłek.

Największe marki spożywcze inwestują w aplikacje mobilne z przepisami. Najpopularniejszą aplikacją są Przepisy.pl dostępne na Androida, iOS, Windows Phone, Nokie i Samsungi. Aplikacja przedstawia przepisy ze strony internetowej, której sponsorem jest marka Knorr. Również oficjalna aplikacja telewizji Kuchnia.tv zdobywa coraz większą popularność. Program Kuchnia+, dostępny na iOS i Android, oprócz przepisów pozwala także obejrzeć film z przygotowaniem wybranej potrawy.

Aplikacje mobilne zastępują książki kucharskie. Są także wygodniejsze niż strony internetowe z przepisami. Zawsze pod ręką, ze specjalnymi wyszukiwarkami, filmami, przypomnieniami czy mobilnymi listami zakupów.

Zobacz: Jak wybrać czajnik elektryczny?

WP

Wspaniały posiłek w 30 minut!

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP