Trwa ładowanie...
holderName
holderName
CHIP

Google znowu na zakupach

Firma Google kupiła niewielki startup z Izraela, który opracował nową metodę wysyłania haseł do witryn internetowych. SlickLogin, bo o nim mowa, stał się własnością Google’a w ten weekend. Szczegóły finansowe przejęcia tej firmy nie są znane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
holderName
 (fot. www.chip.pl)
((fot. www.chip.pl))

– _ Google dzieli naszą wiarę w to, że logowanie się powinno być łatwe, a nie frustrujące, a uwierzytelnianie powinno być skuteczne i nie stać nam na drodze _ –. czytamy w oświadczeniu firmy SlickLogin, która opracowała dość ciekawą metodę logowania do witryn internetowych. Te, które będą wykorzystywały slickloginową metodę, będą emitować niesłyszalny dla ludzkiego ucha dźwięk z głośników komputerowych. Smartfon z aplikacją SlickLogin będzie w stanie wykryć ten dźwięk i go "odesłać" witrynie, umożliwiając nam zalogowanie się.

Niewykluczone, że Google zechce wykorzystać technikę SlickLogin, by umożliwić logowanie się do swoich usług wyżej opisaną metodą. Gigant jednak póki co nie komentuje sprawy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Fatalne zakończenie studniówki – dziewczyny wydalone ze szkoły. Brzmi znajomo?"

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów