Google chce ukraść show Apple! Premiera nowego tabletu i smartfona już dziś?

Google chce ukraść show Apple! Premiera nowego tabletu i smartfona już dziś?
15.10.2014 16:16
Google chce ukraść show Apple! Premiera nowego tabletu i smartfona już dziś?
Źródło zdjęć: © Android Police

Jeśli wierzyć pewnemu anonimowemu źródłu z kręgów Google, na które powołuje się „Forbes”, jeszcze dziś może nastąpić oficjalna premiera tabletu Nexus 9 i smartfona Nexus 6.

Jeśli wierzyć pewnemu anonimowemu źródłu z kręgów Google, na które powołuje się „Forbes”, jeszcze dziś może nastąpić oficjalna premiera tabletu Nexus 9 i smartfona Nexus 6. Osoba o nieznanej tożsamości wyjawiła, że Nexus 9 ma być pierwszym urządzeniem z Androidem L na pokładzie, zatem prezentacja urządzenia łączyłaby się naturalnie z demonstracją nowego systemu.

Jednocześnie potwierdziły się dotychczasowe informacje o tym, że tablet jest autorstwa HTC i posiada 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 2048x1440. 64-bitowy, dwurdzeniowy procesor i 8-megapikselowy aparat. A jeśli dorzucimy do tego fakt, że Nexus 9 ma być pierwszym urządzeniem z najnowszym procesorem graficznym Kepler, stworzonym przez Nvidia, robi się jeszcze ciekawiej.
Informator dodał również, że ogłoszenie tych informacji nie nastąpi raczej, jak w przypadku Apple, podczas wielkiego eventu. Wiadomość ma się pojawić bez specjalnej pompy - na blogu Google. Ta mocno stonowana premiera ma ponoć na celu dać deweloperom trochę czasu, żeby mogli usunąć parę błędów nowego systemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)