WP

Goodie i moBILET podejmują współpracę

W ramach promocyjnej oferty, przygotowanej przez goodie i moBILET, klienci mogą zyskać doładowanie 5 zł na zakup biletu komunikacji miejskiej lub opłacenie miejsca parkingowego. Akcja potrwa od 4 do 30 czerwca br.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Goodie i moBILET podejmują współpracę
(Goodie)
WP

Goodie – nowoczesna aplikacja zakupowa z blisko 350 tys. użytkowników w Polsce, podjęła współpracę z moBILET – aplikacją, w której można kupić bilet w 42 miastach oraz zapłacić za parking w 62 miastach. W celu skorzystania z promocji i otrzymania doładowania o wartości 5 złotych w moBiLET na bilet komunikacji miejskiej lub parking, wystarczy pobrać aplikację goodie na telefon z systemem Android lub iOS i kliknąć w unikatowy kod dostępny w polu „Pokaż kod". Następnie kod należy wpisać do aplikacji moBILET. Przy zakupie biletu za np. 3 zł, na koncie pozostaną 2 zł do wykorzystania przy kolejnej transakcji. Jeśli cena biletu przekroczy 5 zł, a na koncie nie ma innych funduszy, należy doładować konto. Z kodu można skorzystać jeden raz w ciągu całej akcji.

Akcja potrwa od 4 do 30 czerwca br. Pełny regulamin promocji można znaleźć na stronie www.goodie.pl.

Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, który zapewnia szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i ułatwia przeglądanie najświeższych gazetek promocyjnych sklepów w okolicy oraz hipermarketów. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP