Trwa ładowanie...

GOG świętuje 10 urodziny. Shadow Warrior 2 za darmo na PC

Jedna z najpopularniejszych polskich platform cyfrowej dystrybucji gier obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji Shadow Warrior 2 można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej serwisu.
Share
Shadow Warrior 2 do pobrania na platformie GOG.com za darmo
Shadow Warrior 2 do pobrania na platformie GOG.com za darmoŹródło: flickr.com
d2bz0zm

GOG.com z okazji swoich 10. urodzin zaplanował kilka ciekawych wydarzeń towarzyszących świętowaniu okrągłej rocznicy powstania. Jednym z elementów, było głosowanie użytkowników platformy, które miało wyłonić grę, która zostanie udostępniona do pobrania zupełnie za darmo.

Zwycięzcą plebiscytu został Shadow Warrior 2, który w głosowaniu wyprzedził dwie inne produkcje: Firewatch i Superhot. Każdy z użytkowników serwisu GOG.com, może dodać zwycięski tytuł do swojej biblioteki całkowicie za darmo. Wystarczy odwiedzić główną stronę serwisu. Promocja jest jednak ograniczona czasowo. Gra będzie można pobrać do soboty 6 października do godz. 16:15.

Shadow Warrior 2 jest pierwszoosobową grą akcji stworzoną przez polskie studio Flying Wild Hog. Jej akcja toczy się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części, a gracze po raz kolejny wcielą się w postać Lo Wanga pracującego dorywczo dla Yakuzy. Dodatkowo gra oferuje (oprócz trybu jednoosobowego) tryb kooperacji przeznaczony dla maksymalnie czterech osób.

d2bz0zm

Podziel się opinią

Share
d2bz0zm
d2bz0zm
Więcej tematów