Trwa ładowanie...
dug5fq4

Głośniki dla fanów Gwiezdnych Wojen

Najnowsza odsłona Gwiezdnych Wojen zbliża się wielkimi krokami i powoli widać coraz więcej gadżetów związanych z tym kosmicznym uniwersum. W związku z powyższym, firma iHome postanowiła przygotować głośniki inspirowane doskonale znanymi pojazdami, takimi jak Sokół Millenium oraz Tie Fighter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Głośniki dla fanów Gwiezdnych Wojen
(slashgear.com)
dug5fq4

Oba głośniki są licencjonowanymi produktami, co oczywiście oznacza duże przywiązanie do jakości wykonania oraz detali. W takim razie co wyróżnia oba głośniczki od innych tego typu urządzeń? Wygląd, który każdego fana uniwersum Gwiezdnych wojen przyprawi o szeroki uśmiech. Zarówno okręt Hana Solo, jak i Tie Figher, mają podświetlane obudowy, co podkreśla ich niezwykłość. Natomiast dzięki technologii Bluetooth, mogą odtwarzać muzykę transmitowaną z urządzenia znajdującego się w odległości maksymalnie 1. metrów.

(fot. amazon.com)

Głośniki mają także wbudowane mikrofony i mogą dodatkowo pełnić rolę zestawów głośnomówiących. Natomiast, gdy będziemy chcieli je podłączyć do dowolnego źródła dźwięku, możemy użyć złącza 3,5 mm.

dug5fq4

Oba produkty zostały wyposażone w baterię, która wystarczy na około 8 godzin ciągłej pracy, zaś jej ponowne ładowanie odbywa się poprzez kabel microUSB.

(fot. amazon.com)

Han Solo oraz Tie Figher kosztują po 60 dolarów (około 225 zł) za sztukę i można je dostać w wybranych sklepach internetowych.

_ Źródło: slashgear / WP _

dug5fq4

Podziel się opinią

Share

dug5fq4

dug5fq4
Więcej tematów