Trwa ładowanie...
d3knk7q

Gigantyczny monitor 4K od Philipsa

Philips wprowadza na polski rynek 40-calowy monitor o rozdzielczości Ultra HD (4K).
Model PHILIPS BDM4065UC wyposażony został w matrycę VA z 8-bitową głębią koloru. Dzięki zastosowaniu czterokrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu do Full HD użytkownicy mogą cieszyć się szczegółowym obrazem o wysokim poziomie ostrości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigantyczny monitor 4K od Philipsa
(Materiały prasowe)
d3knk7q

40-calowy monitor –. mimo swoich rozmiarów - sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i w pracy profesjonalisty. Fotografowie lub graficy będą mogli w łatwy sposób dostrzec najmniejsze detale oraz docenią szerokie kąty widzenia i wierne odwzorowanie barw. Z kolei miłośnicy filmów będą mieli naprawdę sporych rozmiarów ekran z wbudowanymi głośnikami stereo o mocy 7W. Dodatkowym atutem jest możliwość wygodnego działania na wielu oknach. Opcja Multiview pozwala podzielić ekran na cztery obszary i wyświetlać na każdym z nich jednocześnie obraz w Full HD.

Monitor wyposażono w złącze DisplayPort w wersji 1.2. mini DisplayPort, HDMI 1.4, D-Sub (VGA) oraz cztery porty USB 3.0. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą również cieszyć się obrazem na dużym ekranie dzięki zastosowaniu interfejsu MHL. Pozwala to na podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link – warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Wartość kontrastu typowego to 5 000:1. a dynamicznego 50 000 000:1 przy maksymalnej jasności podświetlania na poziomie 300 cd/m2. Kąty widzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie wynoszą 176 stopni.

d3knk7q

Cena: 2900 zł.

d3knk7q

Podziel się opinią

Share
d3knk7q
d3knk7q
Więcej tematów