Trwa ładowanie...
d1fc7dw
Gadżety

Gift Alarm – gadżet, dzięki któremu prezenty pod choinką zostaną nieotwarte do Wigilii

Jak mieć pewność, że prezenty nie zostaną wykryte przed Wigilią, a niespodzianka popsuta? Teoretycznie wystarczy znaleźć dobrą skrytkę, ale wierzcie mi, w przypadku dzieci schowek idealny nie istnieje. Ktoś dobrze znający temat gorączkowych przedgwiazdkowych dziecięcych poszukiwań wymyślił GiftAlarm – gadżet, który zaalarmuje nas, gdy milusiński za bardzo zbliży się do schowanych prezentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
gift alarm
gift alarm (Materiały prasowe)
d1fc7dw

Rodzice małych dzieci doskonale wiedzą, że jeśli chodzi o prezenty, to od wyboru odpowiednich podarków dla swych pociech dużo trudniejsze jest uchronienie upominków przed wszędobylskimi maluchami. Jak jednak mieć pewność, że prezenty nie zostaną wykryte przed Wigilią, a niespodzianka popsuta? Teoretycznie wystarczy znaleźć dobrą skrytkę, ale wierzcie mi, w przypadku dzieci schowek idealny nie istnieje.

Ciekawość maluchów może powstrzymać dopiero dodatkowe zabezpieczenie. Ktoś dobrze znający temat gorączkowych przedgwiazdkowych dziecięcych poszukiwań wymyślił GiftAlarm – gadżet, który zaalarmuje nas, gdy milusiński za bardzo zbliży się do schowanych prezentów. Niewielkie urządzenie ma czujnik ruchu. Gdy wykryje intruza w odległości około metra od upominków, powiadomi nas o tym donośnym alarmem i migającym światłem. Dzięki takiemu działaniu powinien także skutecznie zniechęcić ciekawskiego malucha do dalszych poszukiwań.
Cena: 1. dolarów

Anna Paczuska

d1fc7dw

Podziel się opinią

Share
d1fc7dw
d1fc7dw
Więcej tematów