Genialny pomysł na drukowanie. Będziecie chcieli to mieć

Strona głównaGenialny pomysł na drukowanie. Będziecie chcieli to mieć
23.06.2016 14:18
Genialny pomysł na drukowanie. Będziecie chcieli to mieć
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Generalnie drukarki sieciowe, pozwalają na zmniejszenie kosztów, oszczędzenie miejsca, a nawet w pewnych sytuacjach poprawienie jakości wydruków. Ale jeśli korzysta z nich intensywnie wiele osób, odnalezienie swoich wydruków to droga przez mękę.

Nowy pomysł doceni każdy, kto kiedykolwiek nie mógł odnaleźć swoich wydruków na tacy drukarki albo drukował kilka różnych dokumentów w domu pod rząd i musi teraz wyszukiwać poszczególne kartki w stosie innych wydruków. Może nie jest to szukanie igły w stogu siana, ale mimo wszystko denerwująca strata czasu.

Można jednak inaczej. Oto pomysł na "rozdzielającą drukarkę", którego autorami są dwaj projektanci: In Young Jo i In Young Joo. Jest ona przymocowana do ściany na szynie, po której może się przesuwać. Pod całą szyną umieszczona jest szeroka taca odbiorcza, dzięki czemu drukarka może zrzucać odrębnie drukowane prace w różnych miejscach.

Oczywiście są też inne, nawet prostsze sposoby na zachowanie podobnego porządku, jednak wtedy mamy do czynienia z potężnymi, zajmującymi wiele miejsca kombajnami drukarskimi. Projektanci czekają już na chętnych do wdrożenia ich pomysłu i rozpoczęcia masowej produkcji. Ceny jeszcze nie ustalono.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zuckerberg zakleja kamerkę w laptopie

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)