Trwa ładowanie...
d9mf629

Garmin wprowadza na rynek ulepszone modele ręcznych urządzeń morskich

Firma ogłosił wprowadzenie do oferty modeli GPSMAP 78sc, GPSMAP 78s oraz GPSMAP 78 - najnowszych ręcznych morskich chartplotterów. W urządzeniach zastosowano transrefleksyjny, podświetlany wyświetlacz LCD wykorzystujący 65 tys. kolorów, wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, miękkie klawisze, a także ergonomiczny kształt. Wytrzymała obudowa charakteryzuje się dodatkowo odpornością na wilgoć i zatopienie - w przypadku wypadnięcia za burtę urządzenie utrzyma się na powierzchni wody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Garmin wprowadza na rynek ulepszone modele ręcznych urządzeń morskich
(Garmin)
d9mf629

Inne kluczowe udoskonalenia modeli GPSMAP 78sc i GPSMAP 78. to definiowane przez użytkownika profile oraz 3 osiowy elektroniczny kompas z kompensacją odchylenia, który wyświetla kierunek nawet w bezruchu. Urządzenia z serii GPSMAP 78sc i 78s oferują również bezprzewodową wymianę śladów, waypointów, tras oraz punktów geocache z kompatybilnymi urządzeniami z serii Oregon, Dakota , Colorado i Foretrex.

(fot. Garmin)
Podziel się

GPSMAP 7. posiadają zaimplementowaną cieniowaną mapę bazową świata. Dodatkowo współpracują one z Garmin Custom Maps - bezpłatnym narzędziem, które umożliwia przekształcanie własnych papierowych i elektronicznych map w mapy kompatybilne z urządzeniami Garmin. Dzięki takiemu rozwiązaniu do każdego modelu z serii GPSMAP 78 można przenieść szczegóły, oznaczenia i punkty charakterystyczne z istniejących map.

d9mf629

Aby zapewnić wiarygodne odwzorowanie otoczenia, seria GPSMAP 7. obsługuje technologię obrazowania satelitarnego BirdsEye - usługę z subskrypcją roczną, która umożliwia użytkownikom pobieranie bezpośrednio do urządzeń ręcznych firmy Garmin szczegółowych map fotograficznych.

Ważące ok. 22. g modele GPSMAP 78 mogą pracować do 20 godzin na 2 bateriach AA. Każde urządzenie jest wyposażone w wysokiej czułości odbiornik GPS, obsługujący procedurę HotFix, automatycznie wyliczającą i przechowującą istotne dane dotyczące satelitów, które później można wykorzystać do szybkiego wyliczenia pozycji. Chartplottery GPSMAP 78 zostały wyposażone w 1,7 GB pamięci wewnętrznej i slot kart microSD, umożliwiający korzystanie z opcjonalnych map, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość wgrywania dodatkowych map morskich BlueChart, map topograficznych oraz danych CityNavigator. Korzystając z tych urządzeń, można przechowywać nawet 2000 waypointów, 200 tras oraz rejestr śladów liczący nawet 10 000 punktów i 200 zapisanych śladów.

Wprowadzenie na rynek urządzeń z serii 7. jest planowane na maj 2010 roku.

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne:
GPSMAP 78sc - 1935 zł
GPSMAP 78s - 1545 zł
GPSMAP 78 - 1159 zł

d9mf629

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d9mf629

d9mf629
d9mf629