nawigacja
14-06-2012 (15:10)

Garmin nüvi 2585TV - nawigacja z wbudowanym telewizorem

Garmin pokazał swój najnowszy model - nüvi 2585TV - nawigację GPS z funkcją przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz odtwarzacza multimedialnego z opcją nagrywania programów TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Garmin nüvi 2585TV - nawigacja z wbudowanym telewizorem
(Materiały prasowe)

Nawigacja Garmin Nüvi 2585TV wyposażona jest w dotykowy ekran o przekątnej 5. (12.7 cm). Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to nawigacja GPS pozwalająca na korzystanie z funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z dedykowanych akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie umożlwia nagrywanie programów TV i audycji radiowych, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo. Dzięki temu Garmin nüvi 2585TV sprawdzi się nie tylko jako nawigacja w trakcie podróży, ale także jako przenośny odtwarzacz multimedialny czy odbiornik telewizyjny.

Urządzenie korzysta z systemu nawigacyjnego Guidance 2. Oferuje on szybszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika w porównaniu z poprzednimi modelami. Z popularnych funkcji nawigacyjnych znajdziemy zintegrowany asystent pasa ruchu , z funkcją photoReal (realistyczny wygląd skrzyżowań), Zaktualizowana baza danych obejmuje około 65 tysięcy węzłów komunikacyjnych w Europie, to jest cztery razy więcej niż w przypadku poprzednich wersji oprogramowania.

Kupując nüvi 2585TV każdy klient otrzyma darmową subskrypcję systemu 3. Traffic, który daje dostęp do aktualizowanych na bieżąco danych o sytuacji na drodze. Informacje te są zbierane z wielu źródeł i na ich podstawie obliczana jest najkorzystniejsza trasa, która umożliwia skuteczne omijanie korków. Ponadto, dzięki trafficTrends, nawigacja nüvi automatycznie uczy się i zapamiętuje nawyki kierowcy, co pozwala na zgodne z indywidualnymi preferencjami planowanie drogi przejazdu.

Nawigację wyceniono na 299Euro, czyli około 1300 zł.

Informacje techniczne:
• Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali i rozdzielczości WQVGA 480x272 pikseli
• Wymiary urządzenia: 136,4 x 86,3 x 17,8mm; Waga: 262g
• Slot dla kart microSD z opcjonalnymi mapami lub plikami multimedialnymi (do 16GB)
• Czas pracy na baterii: do 2 godzin
• Mapy opracowane na podstawie danych udostępnionych przez NAVTEQ
• Obsługiwane formaty audio i wideo: MP3,WAV, ASF (WMA, WMV), OGG, FLAC, AAC, MP4 (M4V, M4A), 3GP (3GPP, 3G2. 3GPP2), AVI, MPG, (MP2, MPEG, M2V, VOB, TS, TP, TRP, M2TS, DAT), MKV, MOV, XviD

Urządzenia GPS - największy wybór, najkorzystniejsze ceny!

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.