Garmin kwestuje z WOŚP

Garmin kwestuje z WOŚP

Garmin kwestuje z WOŚP
Źródło zdjęć: © Garmin
07.01.2009 11:32

Przed nami XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Jurek Owsiak wraz z wolontariuszami będzie zbierał pieniądze dla dzieci z chorobami nowotworowymi. Do akcji jak co roku przyłączyło się wiele firm. Pieniądze z licytacji swoich produktów w całości przeznaczą na potrzeby Fundacji.

XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11.01.2009 roku. Temat tegorocznego finału brzmi: „Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci”. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup ultranowoczesnego sprzętu do wczesnej diagnostyki schorzeń onkologicznych. Jeżeli środki finansowe pozwolą, Fundacja WOŚP wspomoże również hospicja dziecięce w całej Polsce.
Jak co roku wolontariusze będą kwestować na terenie całej Polski oraz w wielu regionach świata. Pieniądze dla dzieci będą zbierać również firmy, które zlicytują swoje produkty a zyski w całości przeznaczą na rzecz Fundacji.

Obraz

W zbiórkę pieniędzy zaangażowała się również firma Excel Systemy Nawigacyjne, wyłączny dystrybutor urządzeń nawigacji satelitarnej marki Garmin. Jako jedyny w branży produkuje odbiorniki GPS opatrzone w hologram, będący gwarancją autentyczności produktu. Zapewnia on przedłużoną 3 letnią gwarancję oraz inne korzyści, takie jak szybki serwis na terenie całej Polski, instrukcję w języku polskim oraz oprogramowanie wolne od wad i niebezpiecznych wirusów.

W tym roku na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Garmin przeznaczył wysokiej klasy urządzenia nawigacyjne: dla kierowcy, turysty oraz dla rowerzysty. W licytacji może wziąć udział każdy, kto potrzebuje bezpiecznego sprzętu GPS oraz chce pomóc ciężko chorym dzieciom. Link do licytowanych produktów Garmin

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)