Gadżet na zimne noce: podgrzewacz piżamy

Gadżet na zimne noce: podgrzewacz piżamy
Źródło zdjęć: © hammacher.com

29.11.2010 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć do kalendarzowej zimy pozostał jeszcze niespełna miesiąc, już teraz pogoda za oknem nie rozpieszcza. Wraz ze spadkiem temperatury poszukujemy różnych sposobów, żeby się ogrzać. Z pomocą przychodzą...

Choć do kalendarzowej zimy pozostał jeszcze niespełna miesiąc, już teraz pogoda za oknem nie rozpieszcza. Wraz ze spadkiem temperatury poszukujemy różnych sposobów, żeby się ogrzać. Z pomocą przychodzą rozmaite gadżety, które pozwolą trzymać się ciepło. Jednym z nich jest podgrzewacz piżamy.

Po założeniu piżamy, początkowo kontakt z zimnym materiałem nie jest zbyt przyjemny. Dopiero w późniejszym czasie, gdy ogrzejemy piżamę swoim ciałem jest ona w stanie dostarczyć pożądane ciepło. Rozwiązaniem tego problemu może być elektryczny gadżet, który w 1. minut podgrzeje naszą piżamę do temperatury około 48º C. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urządzenie wykorzystać do podgrzewania innych części garderoby, ręczników itp.

Podgrzewacz utrzymuje stałą temperaturę. Producent zapewnia, że urządzenie jest energooszczędne – zużywa zaledwie 50W, czyli mniej niż przeciętna żarówka. Gadżet może okazać się ciekawym pomysłem na prezent. Cena: niespełna 40 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)