Trwa ładowanie...
Gadżety

Funkcjonalne żelazko Bosch Sensixx'x DA50

Bosch Sensixx'x DA50 dzięki pionowemu uderzeniu pary, daje możliwość odświeżenia garderoby bez zdejmowania jej z wieszaka. Prasowanie trudnych miejsc jak szwy ułatwia silny wyrzut pary o mocy 190g.
Share
Funkcjonalne żelazko Bosch Sensixx'x DA50
Źródło: Materiały prasowe
d3y90e7

Żelazko zostało zaprojektowane w ten sposób, aby manewrowanie i doprasowywanie trudnodostępnych miejsc, jak na przykład tkanina wokół guzików, suwaków czy mankiety odbywało się bez większego wysiłku. Specjalny kształt ceramicznej stopy CeraniumGlissee z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych oraz dużą odpornością na zarysowania sprawia, że żelazko z łatwością przesuwamy po każdej tkaninie. Kolejne cechy urządzenia to płynna regulacja temperatury, 5 stopniowa regulacja ilości wytwarzanej pary oraz blokada kapania w niskich temperaturach.

Duża moc żelazka 2900. sprawia, że jest one gotowe do pracy niemal natychmiast po włączeniu Inteligentny czujnik dotyku SensorSecure tzw. sprawia, że urządzenie automatycznie wyłącza się po zdjęciu ręki z uchwytu oraz błyskawicznie nagrzewa po ponownym dotknięciu. Jest to rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i roztargnionych, wykonujących kilka czynności jednocześnie. Teraz nawet, gdy zdarzy nam się zapomnieć i zostawimy niewyłączone żelazko na prasowanej właśnie ulubionej koszuli, możemy być pewni, że nic się jej nie stanie.

Cena: 310 zł.

d3y90e7

Podziel się opinią

Share
d3y90e7
d3y90e7
Więcej tematów