Trwa ładowanie...
dy1fudy

Francuzi o pierwszej wojnie światowej. Smutno, wesoło, bardzo niecodziennie

Valiant Hearts: The Great War to bardzo nietypowa gra przygodowo-logiczna. Została stworzona przez francuskie studio Ubisoft Montpellier, znane również z niezrównanego Raymana. Opowiada cztery historie czterech różnych postaci, wszystkie toczące się w trakcie drugiej wojny światowej. W niezwykły i bardzo zręczny sposób łączy poczucie humoru i tak potrzebną przy poruszaniu tego typu tematów wrażliwość. Zobaczcie zresztą sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francuzi o pierwszej wojnie światowej. Smutno, wesoło, bardzo niecodziennie
(Ubisoft)
dy1fudy

Valiant Hearts: The Great War to bardzo nietypowa gra przygodowo-logiczna. Została stworzona przez francuskie studio Ubisoft Montpellier, znane również z niezrównanego Raymana. Opowiada cztery historie czterech różnych postaci, wszystkie toczące się w trakcie pierwszej wojny światowej. W niezwykły i bardzo zręczny sposób łączy poczucie humoru z tak potrzebną przy poruszaniu tego typu tematów wrażliwością. Zobaczcie zresztą sami.

Valiant Hearts: The Great War dostępne jest na komputery PC oraz konsole tej i poprzedniej generacji w systemach cyfrowej dystrybucji. Rzadko mamy do czynienia z czymś równie wyjątkowym, niezmiernie polecamy więc przynajmniej dać tej grze szanse!

Wszystko dla graczy! Gry na PC i konsole oraz akcesoria. Sprawdź oferty!

dy1fudy

Podziel się opinią

Share
dy1fudy
dy1fudy
Więcej tematów